Blog

Advisa Cross Country Results – Les Quennevais – 13th March 2021

Cross Country – 13th March 2021
U9 Mixed
Place Name Name   HEAT 1 Time
1 Teddy Wilson (1st Boy) 03:32
2 Arthur Smith (2nd Boy) 03:34
3 Rafi Hern (3rd Boy ) 03:47
4 Phoebe Assiter (1st Girl) 04:00
5 Beth Silva (2nd Girl) 04:01
6 Jaxon Reddington 04:07
7 Bobbi Billington (3rd Girl) 04:09
8 Lucas Richomme 04:13
9 Jerome Sullivan 04:16
10 Brody Tobin 04:18
11 Zain Hadjam 04:21
12 Jean-Luc Riou 04:28
13 Orla Lelai 04:30
14 Estelle Lamy 04:36
15 Holly Evans 04:39
16 Rose Smith 04:40
17 Vicky Grant 04:41
18 Tilly Robinson 04:48
19 Olivia Hughes 05:23
U9 Mixed
Place Name Name  HEAT 2 Time
1 Henry Rigby (1st boy) 03:44
2 Leo Gage (2nd Boy) 03:45
3 Florence Williams (1st Girl) 03:53
4 Indy Simpson (3rd Boy) 03:57
5 Evan Osmand 04:01
6 Spencer Smith 04:12
7 Dexter Currie 04:13
8 Rory Le Masurier 04:15
9 Samuel De Jesus 04:17
10 Joe Wilkinson 04:17
11 Zac Howell 04:18
12 Bertie Shelton 04:22
13 Savannah Hern (2nd Girl) 04:23
14 Harley Dos Santos 04:32
15 Rebecca Walker (3rd Girl) 05:07
U11 Mixed
Place Name Name  HEAT 1 Time
1 Zane Simpson (1st Boy) 05:10
2 Jakub Strzezek (2nd Boy) 05:36
3 Freddie Cornic (3rd Boy) 05:37
4 Thea Thompson (1st Girl) 05:41
5 Amelie Hern  (2nd Girl) 05:46
6 Amber Mauger (3rd Girl) 05:53
7 Romie Cole 05:55
8 Brandon Le Brocq 06:35
9 Poppy Mapplebeck 06:36
10 Oscar Baudains 06:38
12 Phoebe Masefield 06:40
13 Sam Le Boutillier 06:41
14 Mia Mostert 06:41
15 Kayden Dos Santos 06:44
16 Ruby McIntyre 06:50
17 Matilda Robottom 06:51
18 Freya Evans 06:51
19 Callum Stephens 07:04
20 Sophia Smith 07:06
21 Manon Riou 08:04
U11 Mixed
Place Name Name  HEAT 2 Time
1 Jay Harrison (1st Boy) 05:15
2 Hugo Nowacki (2nd Boy) 05:17
3 Will Smith (3rd Boy) 05:19
4 Theo Springett 05:48
5 George Atkinson 05:56
6 Florence Kelly (1st Girl) 05:58
7 Albert Messervy 06:03
8 Lacey Thompson (2nd Girl) 06:20
9 Finley Le Claire 06:28
10 Isabella Lynton-Jones (3rd Girl) 06:38
11 Leo Storey 06:53
12 Ellie Grant 07:03
13 Jules Lawrence 07:04
14 Tylah Tobin 07:06
U13 Mixed
Place Name Name  *NO TIMINGS- SORRY* Time
1st Boy Isaace Thompson
2nd Boy Filip Nowacki
3rd Boy Sam Sterry
4 William Rigby
5 Jacob Mauger
6 Rory Baines
1st Girl Isla Hall
6 Danny Wood
7 Jack Vowden
8 Tom Sterry
2nd Girl Seaena Silvester
9 James Bradbury
3rd Girl Hannah Sterry
10 Jake Le Boutillier
4 Tahlia Iezzoni
5 Ciara Lelai
11 Henry Lucas
5 Poppy Hughes
12 Liam Duxbury
6 Scarlett Kinnaird
13 Oliver Ferguson
7 Leila Simpson
8 Megan Griffin
9 Estelle Le Monnier
10 Isla Smith
11 Nicole Sandars
12 Lacey Reddington
U15/U17/U20
Place Name Name Time
U15 1st B Bradley Andrews-Callec 14:42
U15 2nd B Luke Holmes 14:43
U15 3rd B George Carney 14:56
4 Casper Whitewood 15:43
5 Ivan Sproats 15:55
U17 1st B Freddie Lucas 16:15
6 Edward Carney 16:17
U15 1st G Eva Hall 16:36
U17 2nd B Sol Silvester 16:40
U15 2nd G Siena Stephens 16:52
U15 3rd G Ella Hughes 17:06
U17 3rd B Michael Horsfall 17:24
4 Hollie Masefield 17:24
5 Belle Duffell 17:33
6 Millie Dobson 18:08
7 Daniel Stocke 18:44
7 Ella Duxbury 20:20
8 Amelie Hern 21:52
9 Tahlia Averty 22:22
10 Aoife Lelai 22:27

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.